Kontakt os

I tvivl om noget? Ring eller skriv til os.

Martin Ib

CEO & indehaver

Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@martinib.dk

John Valencia

Head of sales

Kontakt John hvis du har spørgsmål eller forespørgsler til alle områder indenfor MIB.

Telefon: 61 26 48 93
Email: john@martinib.dk

Jacob Sejr

Service og Logistik chef og medindehaver

Kontakt Jacob hvis du har spørgsmål vedr. service og logistik i hele MIB og til store events ud af huset.

Telefon: 42 52 44 21
Email: js@martinib.dk

Tina Apollo

Restaurant & Operations Manager

Kontakt Tina hvis du har spørgsmål vedrørende arrangementer i MIB.

Telefon: 93 91 84 43
Email: tina@martinib.dk

Sille Richter Blackwell

Restaurant & Eventkoordinator

Kontakt Sille hvis du har spørgsmål til booking af arrangementer i MIB.

Telefon: 22 87 84 43
Email: sille@martinib.dk

Mikala Storm

Retail Manager hos MIBmadmarked & bageri

Kontakt Mikala hvis du har spørgsmål til butikkerne og deres sortiment samt specialbestillinger.

Telefon: 61 16 78 94
Email: mikala@martinib.dk

Mathilde Nikander

CMOChief Marketing Officer

Er på barsel indtil sommer 2024. Kontakt i mellemtiden Marketingkoordinator Julia Redig på julia@martinib.dk

Kontakt Mathilde hvis du har spørgsmål til marketing og PR.

Julia Redig

Marketingkoordinator

Kontakt Julia hvis du har spørgsmål til marketing og PR.

Email: julia@martinib.dk

Nanna Kjeldgaard Sørensen

Social Media coordinator

Kontakt Nanna hvis du har spørgsmål angående de sociale medier.


Email: nanna@martinib.dk

Thomas Wolf

Bagerchef hos MIBbagværk og medindehaver

Kontakt Thomas for spørgsmål til bagværk og festkager

Telefon: 40 28 33 28
Email: tw@martinib.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 og medindehaver

Kontakt Dorte hvis du har spørgsmål til frokostordninger og catering for virksomheder.

Telefon: 20 70 16 30
Email: dorte@martinib.dk

Simona Daskute

Køkkenchef hos MIB og medindehaver

Kontakt Simona hvis du har spørgsmål til mad ud af huset.


Email: simona@martinib.dk

Ronny Holmer

COO MIBkantine

Kontakt Ronny hvis du har spørgsmål til kantinen, forplejning eller arrangementer hos MIBlystrup.

Email: ronny@martinib.dk

Heidi

Køkkenchef – FedEx kantinen Hvidovre

Kontakt Heidi hvis du har spørgsmål til FedEx kantinen i Hvidovre.

Email: heidi@martinib.dk

Mona

Køkkenchef – FedEx kantinen Kolding

Kontakt Mona hvis du har spørgsmål til FedEx kantinen i Kolding.

Email: mona@martinib.dk

Carina Veje

Salgskonsulent

Kontakt Carina hvis du har spørgsmål til din frokostordning.

Telefon: 93 91 84 45
Email:

Mattia Petté

Køkkenchef

Email: mattia@martinib.dk

Panache Ramono

Køkkenchef

Email: panache@martinib.dk

Håndværk er nøgleordet…