Kontakt os

I tvivl om noget? Ring eller skriv til os.

Martin Ib

CEO & Indehaver

Kontakt Martin hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@martinib.dk

Søren Damgaard

COO & Medindehaver

Kontakt Søren hvis du har spørgsmål til
alle områder inden for MIB.

Telefon: 29 82 22 29
Email: soren@martinib.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 & medindehaver

Kontakt Dorte hvis du har spørgsmål til frokostordninger og catering for virksomheder.

Telefon: 20 70 16 30
Email: dorte@martinib.dk

Simon Kjellerup

Restaurant- og eventchef MIBpakhusene

Kontakt Simon hvis du har spørgsmål til MIBpakhusene.


Telefon: 27 60 97 95

Simona Daskute

Køkkenchef hos MIB og medindehaver

Kontakt Simona hvis du har spørgsmål til arrangementer ud af huset.

Email: simona@martinib.dk

Thomas Wolf

Bagerchef hos MIBbagværk og medindehaver

Kontakt Thomas for specialbestillinger eller spørgsmål til bagværk, kage og festkager.

Telefon: 40 28 33 28
Email: tw@martinib.dk

Mikala Storm

Retail manager hos MIB

Kontakt Mikala hvis du har spørgsmål
til butikkerne og deres sortiment.

Email: mikala@martinib.dk

Mathilde Strange

CMO

Kontakt Mathilde hvis du har spørgsmål til marketing og PR.

Email: mathilde@martinib.dk

Ronny Holmer

Køkkenchef hos MIBofficelab

Kontakt Ronny hvis du har spørgsmål
til kantinen, forplejning eller arrangementer hos MIBofficelab.

Email: ronny@martinib.dk

Kenneth Strunge

Køkkenchef hos MIBfoodcourt

Kontakt Kenneth hvis du har spørgsmål til MIBfood court og arrangementer ud af huset.

Email: kenneth@martinib.dk

Håndværk er nøgleordet…