Kontakt os

I tvivl om noget? Ring eller skriv til os.

Martin Ib

CEO & Indehaver

Kontakt Martin hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@martinib.dk

Søren Damgaard

COO & Medindehaver

Kontakt Søren hvis du har spørgsmål til alle områder inden for MIB.

Telefon: 29 82 22 29
Email: soren@martinib.dk

Steffen Elkær

Sales Executive

Kontakt Steffen hvis du har spørgsmål eller forespørgsler til alle områder indenfor MIB.

Telefon: 20 36 77 88
Email: steffen@martinib.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 & medindehaver

Kontakt Dorte hvis du har spørgsmål til frokostordninger og catering for virksomheder.

Telefon: 20 70 16 30
Email: dorte@martinib.dk

Simona Daskute

Køkkenchef hos MIB og medindehaver

Kontakt Simona hvis du har spørgsmål til mad ud af huset.

Email: simona@martinib.dk

Simon Kjellerup

Restaurant- og eventchef MIBpakhusene

Kontakt Simon hvis du har spørgsmål til arrangementer i MIBpakhusene.

Email: simon@martinib.dk
Telefon: 27 60 97 95

Mikala Storm

Retail manager hos MIB

Kontakt Mikala hvis du har spørgsmål til butikkerne og deres sortiment samt specialbestillinger.

Telefon: 61 16 78 94
Email: mikala@martinib.dk

Thomas Wolf

Bagerchef hos MIBbagværk og medindehaver

Kontakt Thomas for spørgsmål til bagværk, kage og festkager.

Telefon: 40 28 33 28
Email: tw@martinib.dk

Ronny Holmer

Køkkenchef hos MIBofficelab

Kontakt Ronny hvis du har spørgsmål til kantinen, forplejning eller arrangementer hos MIBofficelab.

Email: ronny@martinib.dk

Casper Dahl

Køkkenchef hos FEAST

Kontakt Casper hvis du har spørgsmål omkring restaurant FEAST.

Email: casper@martinib.dk

Ida Hübschmann

Marketing Manager

Kontakt Ida hvis du har spørgsmål til marketing og PR.

Email: ida@martinib.dk

Adrian Huus

Store Manager hos MIBaarhus airport

Kontakt Adrian hvis du har spørgsmål til MIB hos Aarhus Airport.

Email: adrian@martinib.dk

Lea Duemose

Event Manager & PA

Kontakt Lea hvis du har spørgsmål til events ud af huset

Email: lea@martinib.dk

Håndværk er nøgleordet…