Kontakt os

I tvivl om noget? Ring eller skriv til os.
Find den rette kontaktperson, ved spørgsmål angående

Martin Ib

CEO & indehaver



Telefon: 28 35 84 43
Email: mib@martinib.dk

Julia Redig

PA & Creative Manager

Kontakt Julia hvis du har spørgsmål til marketing og PR samt generelle spørgsmål om MIB.


Telefon: 93 97 84 45
Email: julia@martinib.dk

Mikala Storm

Retail Manager hos MIBbageri

Kontakt Mikala hvis du har generelle spørgsmål til vores bageributikker, sortiment og/eller specialkagebestilinger såsom festkager osv.

Telefon: 61 16 78 94
Email: mikala@martinib.dk

Simona Daskute

Køkkenchef MIBpakhusene og medindehaver

Kontakt Simona hvis du har spørgsmål til menuerne hos eller fra MIBpakhusene samt ved spørgsmål om menuer købt på vores webshop.


Email: simona@martinib.dk

Tina Apollo

Restaurant & Operations Manager MIBpakhusene

Kontakt Tina hvis du har spørgsmål til arrangementer eller fester hos MIBpakhusene samt Restaurant FEAST.

Telefon: 93 91 84 43
Email: tina@martinib.dk
FEAST tlf: 93 97 84 43

Sille Richter Blackwell

Restaurant & Eventkoordinator

Kontakt Sille hvis du har spørgsmål til reservationer til events, arrangementer og fester hos MIBpakhusene eller eksternt samt reservationer på Restaurant FEAST.

Telefon: 28 35 84 43
Email: sille@martinib.dk
FEAST Email: feast@martinib.dk

Carina Veje

Salgskonsulent

Kontakt Carina hvis du har spørgsmål til din frokostordning.

Telefon: 93 91 84 45
Email: carina@martinib.dk

Dorte Ikkala

Køkkenchef hos Spiseriet8000 og medindehaver

Kontakt Dorte hvis du er kunde hos Spiseriet8000 og har spørgsmål til din frokost eller firmacatering.

Telefon: 20 70 16 30
Email: dorte@martinib.dk

Andreas Fjord Hammer

Køkkenchef Restaurant FEAST

Kontakt Andreas hvis du har spørgsmål til menuerne på Restaurant FEAST.

FEAST Telefon: 93 97 84 43
Email: feast@martinib.dk

Panache Ramono

Køkkenchef MIBpakhusene kantine

Kontakt Panache hvis du er lejer i Pakhusene og har spørgsmål til kantinedriften.

Email: panache@martinib.dk

Mattia Petté

Køkkenchef i AGF sponsorlounges 

Kontakt Mattia hvis du er gæst i en lounge hos AGF og har spørgsmål til menuerne.

Email: mattia@martinib.dk

Ronny Holmer Jensen

COO MIBkantine

Kontakt Ronny hvis du har spørgsmål til kantinedriften i en af de eksterne kantiner eller ved spørgsmål til fester/arrangementer hos MIB på Kirstinelund i Lystrup.

Email: ronny@martinib.dk

Heidi Lundquist

Køkkenchef i MIBkantine Hvidovre

Email: heidi@martinib.dk

Kenneth Uhrbrand Schārfe

Køkkenchef i MIBkantine Kolding

Email: kenneth@martinib.dk

Mathilde Nikander

CMOChief Marketing Officer

Er på barsel indtil august 2024.

Kontakt Mathilde hvis du har spørgsmål til marketing.

Nanna Kjeldgaard Sørensen

Social Media Coordinator

Kontakt Nanna hvis du har spørgsmål angående sociale medier.

Email: nanna@martinib.dk

Thomas Wolf

Driftschef i bageriet MIBbagværk og medindehaver

Telefon: 40 28 33 28
Email: tw@martinib.dk

Jacob Sejr

Service- & Logistikchef samt medindehaver

Kontakt Jacob hvis du har spørgsmål vedr. service og logistik på MIBs lokationer samt til store events, festivaler osv.

Telefon: 42 52 44 21
Email: js@martinib.dk

Torben Kækel

Driftchef Mad til Døren

Kontakt Torben hvis du har spørgsmål angående måltidskasserne, eller læs mere på www.madtildøren.dk

Telefon: 93 95 12 17
Email: mad@madtildoren.dk

Håndværk er nøgleordet…